آپدیت اتوماتیک قیمت‌ها

شروع موضوع توسط M.Rahmati ‏Apr 12, 2017 در انجمن مشکلات

1. M.Rahmati

M.Rahmati عضو تایید شده کاربر انجمن

چطوری می‌شه قیمت محصولات رو در WHMCS به صورت گروهی به روزرسانی کرد؟
    قیمت محصولات رو قبلا از بخش Setup => Products/Services تغییر دادم، ولی الان فاکتورهایی که قبلا ایجاد شدن، قیمتشون تغییر نکرده و با همون قیمت سابق مشتری می‌تونه تمدید کنه.

از Bulk Pricing Updater هم استفاده کردم، ولی این هم مشکلم رو رفع نکرد. چون باید قیمت جدید رو مجدد باید دستی به سیستم داد.

راهی وجود نداره که خوده WHMCS تمام فاکتورهایی که قبلا وجود داشتن رو به صورت اتوماتیک آپدیت کنه؟
    ممنون می‌شم راهنمایی بفرمایید.

2. msm

msm عضو حرفه ای عضو کادر مدیریت ناظر انجمن

سلام
    این ماژول ( Bulk Pricing Updater) کارش همین هست احتمالا یه جا از کار دارید اشتباهی میکنید

M.Rahmati از این پست تشکر کرده است.
  3. M.Rahmati

ممنونم از لطفتون،
    مشکل این هست که قیمت‌ها قبلا به روز رسانی شدن. (از طریق خوده WHMCS)
    من فقط می‌خوام فاکتورها آپدیت بشن.
    الان وقتی وارد ماژول Bulk Pricing Updater می‌شم و نوع محصول رو Products/Services انتخاب می‌کنم و می‌زنم که فلان محصول رو آپدیت کن با ارور "The new price or increase amount must be gteater than zero" مواجه می‌شم.
    اسکرین شات اتچ شد.

الان من دقیقا می‌خوام همون قیمتی رو که برای محصولات گذاشتم، روی فاکتورهای جدید اعمال بشه. (بدون اینکه توی ماژول ازم قیمت خاصی رو مجددا بخواد)
    سپاس از راهنمایی شما

پیوست ها:

4. msm

اگر منظورتون آپدیت فاکتورهای هست که الان ایجاد شده اند خیر برای این موضوع نمیشه کاری کرد
    این ماژول قیمت محصول کاربران رو آپدیت میکنه و در دوره بعدی که فاکتور ایجاد میشه با قیمت جدید ایجاد میشه اما برای فاکتوری که از قبل موجود هست بجز تغییر به صرت دستی کار نیمشه کرد

5. M.Rahmati

نه، هنوز فاکتوری ایجاد نشده برای فاکتورهایی که قیمتشون تغیر کرده و هنوز دوره‌ی سر رسیدشون نیومده می خوام اعمال بشه.
    الان برای این ماژول Bulk Pricing Updater راه دیگه‌ای وجود نداره که قیمت جدید رو از خوده WHMCS بگیره و دستی مجددا وارد نکنم؟
    از لطفتون متشکرم.

6. msm

وقتی با این ماژول قیمت هارو ویرایش میکنید در سر رسید بعدی مربوط به اون محصول فاکتور با قیمت جدیدی که آپدیت کردید ایجاد میشه
    پس از هر بار تغییر قیمت باید از این ماژول برای آپدیت قیمت محصول کاربران استفاده کنید تا همه محصولات رو به صورت یکجا برای همه کاربران تغییر قیمت بده خودش به صورت خودکار اینکارو انجام نمیده خیر

به اشتراک بگذارید

س