تایید اتوماتیک در whmcs

• شروع کننده موضوع zahtab
  • تاریخ شروع

zahtab

عضو تایید شده
کاربر انجمن
با سلام

من محصولی تعریف کردم که می خوام بعد از پرداخت آنلاین محصول به صورت اتوماتیک تایید شود تا مشتری بتواند محصولی را که خریداری کرده همون لحظه دانلود کند ولی نمی دونم ار کجا باید این کار رو انجام بدم
محصولی که من تعریف کردم احتیاج دارد که ابتدا توسط مدیریت تایید شود تا بعدش مشتری بتونه دانلود کنه

لطفا نحوه تایید اتوماتیک بعد از پرداخت رو برای من راهنمایی کنید که چطوری باید تنظیمات رو انجام بدهم

ممنون از شما

zahtab

عضو تایید شده
کاربر انجمن
کسی نیست پاسخ ما رو بده و من و راهنمایی کنه بعد چند روز

farid

مدیر کل انجمن
عضو کادر مدیریت
مدیر کل انجمن
وب سایت
faraso.org
با سلام

من محصولی تعریف کردم که می خوام بعد از پرداخت آنلاین محصول به صورت اتوماتیک تایید شود تا مشتری بتواند محصولی را که خریداری کرده همون لحظه دانلود کند ولی نمی دونم ار کجا باید این کار رو انجام بدم
محصولی که من تعریف کردم احتیاج دارد که ابتدا توسط مدیریت تایید شود تا بعدش مشتری بتونه دانلود کنه

لطفا نحوه تایید اتوماتیک بعد از پرداخت رو برای من راهنمایی کنید که چطوری باید تنظیمات رو انجام بدهم

ممنون از شما
سلام
اگر بصورت اتومتیک بزنید تائید بشه دیگه نمیتونید منتظر تائید مدیریت باشید در واقع جمله شما تناقض دارد اما میتونید
برای فعال سازی خودکار از گزینه
Automatically setup the product as soon as the first payment is received
در قسمت Module Setting در تنظیمات محصول استفاده کنید اگر ماژول برای این محصول وجود داشته باشد ( مثلا اگر محصول هاست دایرکت ادمین است بصروت پیش فرض امکان ماژول دایرکت ادمین وجود دارد ) بصورت خودکار ساخته و فعال می شود

بالا