مشاهده اعتبار در ناحیه کاربری

شروع موضوع توسط mehran-zarei ‏Aug 13, 2016 در انجمن WHMCS

1. mehran-zarei

mehran-zarei عضو تایید شده کاربر انجمن

سلام،
    میخواستم بدونم که آیا میشه در ناحیه کاربری، میزان اعتبار فعلی آنها هم در همون صفحه اول ناحیه کاربری نشون داده بشه و لینک افزایش موجودی هم داشته باشه (که لازم به رجوع به منو نباشه).

همچنین وقتی کاربر یه سفارش ثبت میکنه و براش فاکتور صادر میشه، بتونه انتخاب کنه که از اعتبارش کم بشه یا پرداخت آنلاین و ...

ممنون.

2. farid

farid مدیر کل انجمن عضو کادر مدیریت مدیر کل انجمن

سلام
    بله متغییری که برای نمایش میزان موجودی است را میتویند هر کجا استفاده کنید این متغییر بصورت زیر است
    {$clientsstats.creditbalance}
    البته دقت کنید فقط در وضعیت لاگین کاربر مقدار دارد
    برای لینک افزایش وجه هم میتونید در زمانیکه کابر لاگین است به آدرس
    clientarea.php?action=addfunds
    لینک بدید

mehran-zarei از این پست تشکر کرده است.
  3. mehran-zarei

mehran-zarei عضو تایید شده کاربر انجمن

بله ممنون، درسته ... من اینکارو کردم و صفحه ناحیه کاربری درست شد.

ولی آیا راهی هست که در هنگام ثبت سفارش، از کاربر سوال شود که میخواهد برای این فاکتور از میزان موجودی اش استفاده کند یا همه مبلغ را پرداخت آنلاین کند؟!
    در حالت پیشفرض به صورت اتوماتیک و بدون سوالی از کاربر اگر موجودی در حساب باشد، از آن کم میشود و مابقی آن فاکتور میشود برای پرداخت آنلاین و ...
    اگر تیک Disable Auto Credit Applying در تنظیمات رو هم برداریم اصلا مبلغ از موجودی کاربر کسر نمیشه و تماما برای پرداخت آنلاین فاکتور میشه!

من میخوام که کاربر بتونه انتخاب کنه که از موجودی استفاده بشه یا نه؟ و اگر استفاده میشه چه مقدار استفاده بشه!
    ممنون میشم راهنماییم کنید ...

4. msm

msm عضو حرفه ای عضو کادر مدیریت ناظر انجمن

سلام
    وقتی اون تیک رو میزنید کاربر به درگاه ارجاع میشه و اگر انصراف رو بزنه به فاکتور برمیگرده و داخل فاکتور میتونه بخشی رو از موجودی حسابش پرداخت کنه یا کلش رو

mehran-zarei از این پست تشکر کرده است.

به اشتراک بگذارید

س