مشکل ارث بری htaccess ساب فولدرها

AHMAD

ایران وب ادمین
عضو کادر مدیریت
ناظر انجمن
وب سایت
www.rastana.com
سلام

حتما میدونین که هر دستوری که در htaccess روت سایت قرار بگیره برای تمامی ساب دامین ها و ساب فولدرها هم اعمال میشه و متاسفانه این مورد میتونه مشکلاتی ایجاد کنه

راهی هست که این مشکل حل بشه ؟

msm

عضو حرفه ای
ناظر انجمن
سلام
روی فورلدر های دیگر هم باید .htaccess قرار بدید هرچند که خالی بدون محتوا باشه با اینکار مشکل حل میشه

Mansour

عضو تایید شده
کاربر انجمن
سلام
روی فورلدر های دیگر هم باید .htaccess قرار بدید هرچند که خالی بدون محتوا باشه با اینکار مشکل حل میشه

ببخشید که تاپیک رو آپ میکنم اما واقعا حتی اگه htaccess. ساب فولدر خالی هم باشه تمامی Rule های فولدر قبلیش رو غیرفعال میکنه؟
خیلی برام جالب شده که بدونم چون بار ها سر این مسئله برای هر ساب فولدر کلی Rule جدا برای غیرفعال کردن Rule های فولدر اصلی نوشته بودم :)

msm

عضو حرفه ای
ناظر انجمن
ببخشید که تاپیک رو آپ میکنم اما واقعا حتی اگه htaccess. ساب فولدر خالی هم باشه تمامی Rule های فولدر قبلیش رو غیرفعال میکنه؟
خیلی برام جالب شده که بدونم چون بار ها سر این مسئله برای هر ساب فولدر کلی Rule جدا برای غیرفعال کردن Rule های فولدر اصلی نوشته بودم :)
بله کافیه htaccess بدون محتوا داخلشون بذارید میتونید یه بار امتحان کنید البته فراموش نکنید که معمولا رولهای ریرایت به شدت تو بروزر کش میشن پس از یه بروزر دیگه برا تست استفاده کنید

بالا