مشکل اضافه شده www به اول ادرس سایت

janahdata

عضو تایید شده
کاربر انجمن
سلام

چند روزیه سایتم مشکل داره و بعد از بررسی مشخص شد که بعد از اضافه شدن Www به ادرس پورتال سایت کاربرا نمی تونن وارد ناحیه کاربری بشن و خطا میده و صفحه سفید میاد بالا ولی وقتی ادرس پورتال سایت بدون www وارد بشه بدون مشکل پورتال باز میشه ، چه جوری میشه این مشل رو رفع کرد ؟
ایا راهی است که www از اول ادرس سایت خود کار حذف بشه سیستم من هم whmcs است

AHMAD

ایران وب ادمین
عضو کادر مدیریت
ناظر انجمن
وب سایت
www.rastana.com
سلام

چند روزیه سایتم مشکل داره و بعد از بررسی مشخص شد که بعد از اضافه شدن Www به ادرس پورتال سایت کاربرا نمی تونن وارد ناحیه کاربری بشن و خطا میده و صفحه سفید میاد بالا ولی وقتی ادرس پورتال سایت بدون www وارد بشه بدون مشکل پورتال باز میشه ، چه جوری میشه این مشل رو رفع کرد ؟
ایا راهی است که www از اول ادرس سایت خود کار حذف بشه سیستم من هم whmcs است

سلام

اینکه وب سایت شما هم با www و هم بدون www بالا بیاد کاملا کار اشتباهی هست و از نظر سئو برای وب سایت شما دردسر ساز خواهد بود و بهتر است تمامی آدرس ها رو روی یکی از حالت ها، ریدایرکت 301 کنید.

برای اینکه آدرس های با www به صورت خودکار به بدون www ریدایرکت بشن می تونید این کد رو داخل فایل htaccess در روت whmcs خودتون قرار بدین:
کد:
RewriteEngine On
RewriteBase /
RewriteCond %{HTTP_HOST} ^www\.(.*)$ [NC]
RewriteRule ^(.*)$ http://%1/$1 [R=301,L]

janahdata

عضو تایید شده
کاربر انجمن
تشکار از شما
سوال :
اگر بخوام بدون www بالا کد بالا در htaccess در روت whmcs ذخیره کنم ؟
الان با هردوتا میاد باا=لا که به مشکل خوردم و وقتی www میزاره کاربر نمیتونه وارد ادمین ناحیه کاربری خودش بره وخطا میده

janahdata

عضو تایید شده
کاربر انجمن
تشکر از شما
سوال :
الان با هردوتا میاد بالا که به مشکل خوردم و وقتی www میزاره کاربر نمیتونه وارد ادمین ناحیه کاربری خودش بره وخطا میده...
کدی که دادید ذخیره شد ولی وقتی ادرس سایت میزنم سایت ریدایرکت میشه به ادرس پورتال بازم www میزاره ، امکان داره راهنمایی کنید این موردم رفع بشه

AHMAD

ایران وب ادمین
عضو کادر مدیریت
ناظر انجمن
وب سایت
www.rastana.com
تشکر از شما
سوال :
الان با هردوتا میاد بالا که به مشکل خوردم و وقتی www میزاره کاربر نمیتونه وارد ادمین ناحیه کاربری خودش بره وخطا میده...
کدی که دادید ذخیره شد ولی وقتی ادرس سایت میزنم سایت ریدایرکت میشه به ادرس پورتال بازم www میزاره ، امکان داره راهنمایی کنید این موردم رفع بشه

خواهش می کنم

متوجه منظورتون نشدم
می خواهید سایت بدون www بالا بیاد یا با www ؟

لطفا آدرس سایتتون رو قرار بدین یا پیغام خصوصی کنید چک کنم.

janahdata

عضو تایید شده
کاربر انجمن
سلام

مشکل شما به این علت است که داخل MYSQL 5.6 به صورت پیشفرض امکان ذخیره تاریخ اشتباه غیرفعال شده است که طبق بررسی های من WHMCS در لاگین کاربران و ... میاد به جای اینکه تاریخ آخرین password recovery رو به صورت "0000-00-00 00:00:00" ذخیره کند مقدار "0" را برای پایگاه داده ارسال می کند که Exception میده .

کاری که باید انجام دهید این هست که اگر به سرور mysql دسترسی دارید در تنظیمات آن برای SQL_MODE مقدار ALLOW_INVALID_DATES را اضافه نمایید .

روی هاست های اشتراکی این مورد خیلی سخت می باشد که شرکت سرویس دهنده رو متقاعد کنید این امکان را فعال نمایند .

برای همین منظور من دارم روی یک Trigger کار میکنم که این مشکل را رفع نماید که به محض آماده شدن و تست شدن اعلام می کنم .

- - - Updated - - -

فعلا من نوع فیلد pwresetexpiry رو به varchar تبدیل کردم و ورود و خروج بدرستی انجام می شود .

فکر میکنم این موضوع باید توسط خود WHMCS اصلاح شود چون Trigger من هم نمی تونست این خطا رو رفع کنه

فعلا برای اینکه تا ارائه اصلاحیه ( بعدش نیاز باشه نوع این فیلد رو به TIMESTAMP تبدیل کرد یک Trigger نوشته ام که تست شد و کار کرد . بکاپ بگیرید و تست کنید باید مشکلتان حل شود .

دانلود فایل http://uplod.ir/rt94tqigy9p3/WHMCS-TRIGGERS.txt.htm

آموزش از آقای امیر غلامی

پیوست ها

• WHMCS-TRIGGERS.txt
    1.2 کیلوبایت · بازدیدها: 0
بالا