مشکل وصل شدن به صفحه مبلغ سفارش

• شروع کننده موضوع zahtab
  • تاریخ شروع

zahtab

عضو تایید شده
کاربر انجمن
با سلام

من به مشکلی بر خوردم

وقتی از قسمت مالی افزودن وجه را می زنم و یا وقتی می خوام هزینه محصول در سبد خرید را پرداخت کنم چه از طریق آنلاین و چه از طریق ثبت فیش بانکی صفحه ای لود نمی شود و خطای زیر را نشان می دهد ولی این مبلغی که در قسمت افزودن وجه درج کردم در قسمت صورت حسابها نمایش داده می شود .

لازم به ذکر می باشد که وقتی در قسمت صورت حسابها بر روی پرداخت نشده کلیک می کنم صفحه صورت حساب باز می شود و وقتی بر روی همینک پرداخت کنید می زنم بدون هیچ مشکلی به بانک یا فرم ثبت فیش باز می شود

فقط مشکل در قسمت اولیه می باشد

لطفا راهنمایی نمایید که چیکار باید بکنم تا مشکل رفع گردد

عکس خطای داده شده

khata.jpg

Mansour

عضو تایید شده
کاربر انجمن
سلام
ظاهرا می خواد از کتابخانه تاریخ هجری شمسی jdate که از اینجا jdf.scr.ir قابل دانلود هستش استفاده کنه اما میگه همچین تابعی با نام jdate اصلا وجود نداره که احتمالا به دلیل اینه که یا فایل jdate پاک شده یا درست فراخوانی نشده.

zahtab

عضو تایید شده
کاربر انجمن
من فایل کانفیق سیستم شمسی ساز را ویرایش کردم و فقط تاریخ میلادی را فعال کردم ولی باز همونمشکل هستش

لطفا راهنمایی کنید که چیکار کنم تا مشکل رفع شود

ممنون از راهنمایی تون

Mansour

عضو تایید شده
کاربر انجمن
ربطی به فایل کانفیگ خود whmcs نباید داشته باشه من احتمال میدم مشکل از قالب هستش.
اگر می تونید برای قالب خرج کنید که این قالب http://iranwebadmin.com/threads/380 ظاهرا کامل ترین قالب پیش فرض ورژن 6 هستش.
اگرم رایگان می خواین به نظرم از یه جا دانلود کنید که ویژگی شمسی سازی تاریخ تو قالب تعبیه نشده باشه.

zahtab

عضو تایید شده
کاربر انجمن
ممنون
اتفاقا قالبی که من استفاده می کنم قالب پیشنهادی شماست
دوباره من قالب را جایگزین کردم و مشکل رفع شد ولی بعد از فعال کردن ماژول ثبت فیش بانکی و فارسی ساز و ثبت دامین آی آر که فایلهایی داشتن برای آپلود به داخل قالب دوباره مشکل برگشت

فکر می کنم مشکل از فارسی ساز هستش که دو تا فایل داره که جایگزین فایلهای قبلی می شوند و مشکل ایجاد می کنند

zahtab

عضو تایید شده
کاربر انجمن
حدسم درست بود من دوباره دو فایل فارسی ساز که باید داخل قالب six آپلود می شدن را پاک کردم و فایلهای قالب رو جایگزین کردم مشکل رفع شد
آیا نبود این دو فایل برای فارسی سازی سیستم مشکل ایجاد می کند ؟
البته من فعلا موردی ندیدم

ارادتمند

msm

عضو حرفه ای
ناظر انجمن
این دو فایل که اشاره میکنید مربوط به pdf و invoice هست اگه اشتبا نکنم نباید مشکلی باشه مورد مشابه ندیدم تاحالا شمسی ساز استفاده میکنید یا کلا سیستمتون میلادیه ؟ اگر شمسی ساز استفاده میکنید یکبارم با وجود این فایل ها و حذف کامل شمسی ساز امتحان کنید برا اطمینان از حذف شمسی ساز حتما پوشه hook رو هم باز کنید محتویات مربوط به شمسی ساز رو پاک کنید

zahtab

عضو تایید شده
کاربر انجمن
نمی دونم چطوری فایل های شمسی ساز رو پاک کنم

msm

عضو حرفه ای
ناظر انجمن
بسته نصبی شمسی سازتونرو تو سیستمتون اکسترکت کنید به همان مسرها در هاستتون برید و همه فایلهاش رو حذف کنید (قبل انجام اینکار یه بک آپ تهیه کنید مشکلی پیش نیاد)

zahtab

عضو تایید شده
کاربر انجمن
با تشکر فراوان

کاری که شما فرمودید را انجام دادم مشکل حل شد

خیلی خیلی ازتون ممنونم

موفق باشید

msm

عضو حرفه ای
ناظر انجمن
با تشکر فراوان

کاری که شما فرمودید را انجام دادم مشکل حل شد