پیغام Oops! Something went wrong and we couldn't process your request بعداز آپدیت

hosein

عضو تایید شده
کاربر انجمن
سلام

ورژن 7.0.0 whmcs رو نصب کرده بودیم و امشب ورژن 7.2.2 full‌ را آپگرید کردم روی همون قبلی و از نو نصب نکردم.

- به قسمت کاربر دسترسی داریم ولی ادمین پیغام : Oops! Something went wrong and we couldn't process your request رو میده !

چه باید کرد ؟
----------------

البته نمایش ارور اینو نشون میده :
exception 'Whoops\Exception\ErrorException' with message 'Cannot use object of type WHMCS\Module\Widget\Badges as array' in /home/sivandhost/domains/sivandhost.com/public_html/whmcs/templates_c/6306ac3217bf60d6a9be1b2e78d0a183bcf88597_0.file.homepage.tpl.php:128
Stack trace:
#0 /home/sivandhost/domains/sivandhost.com/public_html/whmcs/vendor/whmcs/whmcs-foundation/lib/Utility/Error/Run.php(0): WHMCS\Utility\Error\Run->handleError(1, 'Cannot use obje...', '/home/sivandhos...', 128)
#1 [internal function]: WHMCS\Utility\Error\Run->handleShutdown()
#2 {main}

hosein

عضو تایید شده
کاربر انجمن
از کاربران و اساتید کسی میتونه جواب بده که این مشکل حل بشه ؟

hadiroohi

عضو تایید شده
ناظر انجمن
سلام
در صورتی که از طریق whmcs آپدیت انجام داده اید یکبار بسته whmcs 722 را دانلود و روی هاست خود آپلود کنید و مجدد چک کنید، احتمالا آپیدتتون ناقص بوده است.

hosein

عضو تایید شده
کاربر انجمن
از طریق whmcs مستقیما آپدیت نکردم ، همین فایل رو از شما دانلود و آپلود کردم .

hadiroohi

عضو تایید شده
ناظر انجمن
احتمالا درست آپدیت نشده، میتونید یکبار بک آپ ریستور کنید و مجدد آپدیت کنید.

hosein

عضو تایید شده
کاربر انجمن
از 7.0.0 تا 7.1.2 آپلود و نصب میشه ولی خیلی از صفحات رو بدون آیتم نشون میده ! مثلا هیچ مدیری وجود نداره ولی میتونیم لاگین کنیم !! و خیلی صفحات دیگه که نمیشه چیزی داخلشون دید و تغییرات داد !
این مشکلات از قالب نیست ؟
ولی وقتی 7.2.1 و 7.2.2 رو آپلود و نصب میکنم پیغام بالا میاد Oops! Something went wrong and we couldn't process your request

hosein

عضو تایید شده
کاربر انجمن
سلام
بعداز چند روز هنوز کسی اساتید و دوستان پاسخگو نیست ؟!!
حتی اگه کسی جوابی نداشته باشه بهتر نیست همینو جواب بده که - راهی برای این مشکل وجود نداره - و خود این بزرگترین پاسخ هست ...

msm

عضو حرفه ای
ناظر انجمن
از 7.0.0 تا 7.1.2 آپلود و نصب میشه ولی خیلی از صفحات رو بدون آیتم نشون میده ! مثلا هیچ مدیری وجود نداره ولی میتونیم لاگین کنیم !! و خیلی صفحات دیگه که نمیشه چیزی داخلشون دید و تغییرات داد !
این مشکلات از قالب نیست ؟
ولی وقتی 7.2.1 و 7.2.2 رو آپلود و نصب میکنم پیغام بالا میاد Oops! Something went wrong and we couldn't process your request
سلام
بهتره لاگهارو بررسی کنید هندلر پی اچ پی سرورتون چیه احتمالا php-fpm نیست ؟

msm

عضو حرفه ای
ناظر انجمن
ضمن اینکه به صورت این پست ارور هارو پیدا کنید تا بشه راهکار داد

بالا