درخواست راهنمایی برای راه اندازی وبسایت دانلود بازی موبایل

resident_evil

عضو تایید شده
کاربر انجمن
راستش من کاملا تازه کارم
slight_smile.png

می خواستم یه وبسایت با وردپرس برای دانلود بازی موبایل درست کنم اگر دوستان با تجربه لطف کنید راهنماییم کنید ممنون میشم

۱. از هاست ایرانی برای سایت استفاده کنم یا خارجی (که برای قانون کپی رایت به مشکل نخورم) و آیا باید برای به مشکل نخوردن با کپی رایت دسترسی کاربران غیر ایرانی رو به سایت ببندم؟

۲. برای هاست دانلود چطور خارجی بهتره بگیرم (چه کشوری؟) یا ایرانی

۳.از کجا باید بفهمم که “کمیته مصادیق محتوای مجرمانه” به یک بازی گیر میده یا نه؟ (آیا مرجعی برای چک کردن مجاز بودن بازی وجود داره یا نه؟)

farid

مدیر کل انجمن
عضو کادر مدیریت
مدیر کل انجمن
وب سایت
faraso.org
سلام

۱. از هاست ایرانی برای سایت استفاده کنم یا خارجی (که برای قانون کپی رایت به مشکل نخورم) و آیا باید برای به مشکل نخوردن با کپی رایت دسترسی کاربران غیر ایرانی رو به سایت ببندم؟
هاست ایرانی برای عدم کپی رایت راحت تر هست اما امکان فیلترش کمی راحت تر است اگر بازی هاتون مواردی باشه که بخوا منجر به فیلتر بشه

۲. برای هاست دانلود چطور خارجی بهتره بگیرم (چه کشوری؟) یا ایرانی
ایران باشه سرعت دانلود برای کاربراتون که قطعا ایرانی هستند بیشتر است و راضی تر خواهند بود

۳.از کجا باید بفهمم که “کمیته مصادیق محتوای مجرمانه” به یک بازی گیر میده یا نه؟ (آیا مرجعی برای چک کردن مجاز بودن بازی وجود داره یا نه؟
من شخصا مرجعی ندیدم البته تحقیق هم نکردم اما بعید میدونم صفحه یا لیستی باشه بتونید مراجعه کنید خودشون مواردی هست همیشه فلیتر میکنن مثلا سایت های چت روم
ظاهرا لیستی خودش دارند همچنین ربات هم فکر کنم دارن سایت ها رو رصد میکنه و بری فلیتر شدن یا نشدن بررسی میکنه
اما اگر در ساماندهی سایت رو ثبت کنید و سایت طوری باشه که مثلا همه موارد اکی باشه فقط یکی دوتا بازی شما مشکل داشته باشه قبلش بهتون اطلاع میدن همون ها رو حذف کنید
اما اگر مثلا سایتی باشه که از اصل باهاش مشکل داشته باشن مثلا چت روم کلا فلیتر میشه

بالا