شناسه‌ی کاربر پیدا نشد

• شروع کننده موضوع deldar
  • تاریخ شروع

deldar

عضو تایید شده
کاربر انجمن
با سلام. وقتی میخواهم در مدیریت whmcs یک حساب کاربری ایجاد کنم بعد از پر کردن فیلدهای مشخصات و کلیک جهت ساخت با خطای زیر روبرو می شود و حساب کاربری ایجاد نمی شود:
شناسه‌ی کاربر پیدا نشد

از فراسو لایسنس و ماژول هایی را تهیه کرده ام
لطفا راهنمایی کنید

farid

مدیر کل انجمن
عضو کادر مدیریت
مدیر کل انجمن
وب سایت
faraso.org
با سلام. وقتی میخواهم در مدیریت whmcs یک حساب کاربری ایجاد کنم بعد از پر کردن فیلدهای مشخصات و کلیک جهت ساخت با خطای زیر روبرو می شود و حساب کاربری ایجاد نمی شود:
شناسه‌ی کاربر پیدا نشد

از فراسو لایسنس و ماژول هایی را تهیه کرده ام
لطفا راهنمایی کنید
سلام
دو کار انجام بدید و تست کنید
1) با قالب پیش فرض انگلیسی و زبان انگلیسی تست کنید
2) ببینید فیلد اضافه یا همان client custom field خاصی تعریف نکردید که موجب اختلال بشه
اگر حل نشد اطلاع بدید موارد دیگری بگم چک کنید

deldar

عضو تایید شده
کاربر انجمن
سلام ممنونم
۱) انجام دادم نشد
۲) متاسفانه نشد! ۲ فیلد برای سامانه پیام کوتاه در Custom Client Fields اضافه کرده بودیم و یک فیلد هم برای پرسش و پاسخ محرمانه هنگام ثبت نام
در حال حاضر در هنگام ثبت نام فیلد مربوط به پرسش و پاسخ محرمانه وجود دارد ولی این فیلد در مدیریت whmcs‌ در قسمت Custom Client Fields نیست!!!

farid

مدیر کل انجمن
عضو کادر مدیریت
مدیر کل انجمن
وب سایت
faraso.org
سلام ممنونم
۱) انجام دادم نشد
۲) متاسفانه نشد! ۲ فیلد برای سامانه پیام کوتاه در Custom Client Fields اضافه کرده بودیم و یک فیلد هم برای پرسش و پاسخ محرمانه هنگام ثبت نام
در حال حاضر در هنگام ثبت نام فیلد مربوط به پرسش و پاسخ محرمانه وجود دارد ولی این فیلد در مدیریت whmcs‌ در قسمت Custom Client Fields نیست!!!
سلام
پرسش محرمانه که اگر اشتباه نکنم پیش فرض whmcs است نیازی نیست در custom field اضافه شود لذا در این مورد مشکلی نیست
یک بررسی کنید در فولدر include/hooks هوک مشکل داری وجود نداشته باشد احتمال داره از اون باشه البته ماژول ها هم اغلب در فولدر modules/addons/<moudlname> فولدر
hook دارند اونها هم که برای ماژول های متفرقه ای نصبی شما است چک کنید

zxczxczxc

عضو تایید شده
کاربر انجمن
سلام منم همین مشکل رو دارم یه توضیح هم بدم :

از سرور دیتابیس رو بکاپ گرفتم اوردم روی لوکال
ورژن جدید رو توی لوکال نصب کردم
دیتای بکاپ گرفته شده رو ایمپورت کردم
ازش یه خروجی گرفتم
کل فایل هایی که روی لوکال بود + دیتابیس رو اپلود کردم روی سرور

حالا بازم ارور میده :| جالب اینجاست روی لوکال کامل درسته! روی سرور که میبرم مشکل پیدا می کنه!
کمک کنید لطفا :'( :( :-( :((

farid

مدیر کل انجمن
عضو کادر مدیریت
مدیر کل انجمن
وب سایت
faraso.org
سلام منم همین مشکل رو دارم یه توضیح هم بدم :

از سرور دیتابیس رو بکاپ گرفتم اوردم روی لوکال
ورژن جدید رو توی لوکال نصب کردم
دیتای بکاپ گرفته شده رو ایمپورت کردم
ازش یه خروجی گرفتم
کل فایل هایی که روی لوکال بود + دیتابیس رو اپلود کردم روی سرور

حالا بازم ارور میده :| جالب اینجاست روی لوکال کامل درسته! روی سرور که میبرم مشکل پیدا می کنه!
کمک کنید لطفا :'( :( :-( :((
سلام
از اونجایی که میگید روی لوکال درست است وضعیت تنظیمات mysql در لوکال و سرور را چک کنید بررسی کنید mysql strict mode روی سرور غیر فعال باشد
همچنین روی لاگ فایل های وب سرور ببینید خطایی دارید یا خیر بدون دریافت خطا راهنمایی کردن خیلی ساده نیست

بالا