عدم فعالیت اتوماتیک در whmcs

ryonishost

عضو تایید شده
کاربر انجمن
با سلام. بنده سیستم whmcs بهمراه لایسنس رو نصب کردم و محصولات مورد نظرم برای فروش رو هم ساختم و فعال سازی اونها رو هم روی گزینه فعال سازی پس از اولین پرداخت گذاشتم و همه کارهایی که باید انجام می شد رو انجام دادم اما وقتی خودم به عنوان یک کاربر نمونه یک اکانت ساختم و از سیستم خرید کردم، متوجه شدم که سیستم پس از پرداخت و خرید بصورت اتوماتیک محصول رو تحویل نمیده باید حتما بنده به داخل whmcsبرم و پرداخت رو تایید کنم و محصول رو فعال کنم. یک سری از مشکلات هم در بخش Healte هست که نمی فهمم منظورش چیه. عکس اون رو پیوست کردم. ممنون میشم راهنماییم کنید

پیوست ها

• 5465.jpg
    5465.jpg
    129.1 کیلوبایت · بازدیدها: 5

farid

مدیر کل انجمن
عضو کادر مدیریت
مدیر کل انجمن
وب سایت
faraso.org
با سلام. بنده سیستم whmcs بهمراه لایسنس رو نصب کردم و محصولات مورد نظرم برای فروش رو هم ساختم و فعال سازی اونها رو هم روی گزینه فعال سازی پس از اولین پرداخت گذاشتم و همه کارهایی که باید انجام می شد رو انجام دادم اما وقتی خودم به عنوان یک کاربر نمونه یک اکانت ساختم و از سیستم خرید کردم، متوجه شدم که سیستم پس از پرداخت و خرید بصورت اتوماتیک محصول رو تحویل نمیده باید حتما بنده به داخل whmcsبرم و پرداخت رو تایید کنم و محصول رو فعال کنم. یک سری از مشکلات هم در بخش Healte هست که نمی فهمم منظورش چیه. عکس اون رو پیوست کردم. ممنون میشم راهنماییم کنید
سلام
عکسی که ارسال کردید در مورد تنظیمات تیکت برای pipe شدن است و اینکه روی سرور تابع imap نصب نیست ولی به مشکل شما ارتباط ندارند
برای فعال سازی خودکار گزینه پرداخت باید روی
Automatically setup the product as soon as the first payment is received
باشد که شما هم طبق گفته خودتون روی این گزینه تنظیم کردید
اما دقت کنید نیاز است که در همان تب در قسمت بالا ماژول سرور ( مثلا Directadmin یا CPanel یا ... ) تنظیم و گروه مورد نظر آن مشخص شود اگر این مورد هم بطور صحیح انجام شده است از قسمت Utilities->Activity Log برید ببنید خطایی در فعال سازی رخ داده یا خیر ممکن است به دلیل خطا در فعال سازی سرویس فعال نشده باشد
اگر باز این مورد هم رفع نشد پرداخت فاکتور را از سمت کاربر با استفاده از اعتبار کاربری انجام دهید و تست بگیرید بعضا کانفلیکت ماژول های درگاه بانکی متفرقه با ماژول سرور موجب عدم ساخته شدن محصول می شد
اینها دلایل کلی و عمومی بودند اگر با بررسی این موارد رفع نشد نیاز به اطلاعات بیشتری از سمت شما برای پیگیری و رفع مشکل است

بالا