رفع نمایش صفحه سفید در وردپرس

• شروع کننده موضوع ruin3r
  • تاریخ شروع

ruin3r

مدیر کل انجمن
عضو کادر مدیریت
مدیر کل انجمن
با سلام.
به طور عام نمایش صفحه سفید در وردپرس یک دلیل عمده داره که اون هم ناسازگاری ماژول های نصب شده با نسخه وردپرستون هست.
تنها راه حل برطرف کردن این موضوع اینه که وارد هاستتون بشید و در مسیر wp-content نام پوشه plugins رو تغییر بدین.
همچنین میتونید با پاک کردن آخرین پلاگین نصبی خودتون در وردپرس که باعث به وجود آمدن این مشکل شده این خطارو برطرف کنید.
در نظر داشته باشید که موضوع بالا تا 99% مواقع باعث ازبین رفتن این مشکل خواهد شد ولی 1% باقی رو به عهده خودتون قرار میدم.
در صورتی که با راه حل بالا مشکل برطرف نشد در همین تاپیک اعلام کنید تا با هم بررسی کنیم و راه حل های جدید رو در همین تاپیک برای عموم اعلام کنیم تا کمکی هم به دوستان کرده باشیم.

موفق باشید.
شاهین سالک توتونچی

آخرین ویرایش:

allameh

عضو تایید شده
کاربر انجمن
سلام من این کا رو انجام دادم ولی هنوز صفحه سفید ظاهر می‌شود. آدرس سایت هم www.astat.ir است. لطفا من را راهنمایی کنید.

ruin3r

مدیر کل انجمن
عضو کادر مدیریت
مدیر کل انجمن
سلام من این کا رو انجام دادم ولی هنوز صفحه سفید ظاهر می‌شود. آدرس سایت هم www.astat.ir است. لطفا من را راهنمایی کنید.

فایل wp-config.php را برای ویرایش باز کنید و کد های زیر را در آن قرار دهید (بین تگ های شروع و پایان php) :

کد:
error_reporting(E_ALL);
ini_set('display_errors', 1);
define( 'WP_DEBUG', true);

توجه داشته باشید که خط دوم این کد ممکن است از قبل در فایل تنظیمات شما موجود باشد. بنابراین به دنبال این خط جستجو کرده و اگر در فایل wp-config.php موجود بود، تنها مقدار false را در آن به true تغییر داده و تغییرات را ذخیره کنید.
توجه داشته باشید که این احتمال وجود دارد که هاست شما امکان استفاده از دستور ini_set را غیر فعال کرده باشد. بنابراین ممکن است لازم باشد این دستور را از خط دوم حذف کنید.
حالا اگر مجددا به سایت خود سر بزنید، این بار بجای صفحه ی سفید، با صفحه ای که انواع خطا ها و هشدار های اتفاق افتاده را به شما نمایش میدهد روبرو خواهید شد. توجه داشته باشید که ممکن است خطا ها و هشدار های متعددی به شما در این صفحه نمایش داده شود. ملاک ما برای عیب یابی و رفع خطا، در این مقاله، خطاهایی خواهد بود که با عبارت Fatal Error شروع میشوند.

allameh

عضو تایید شده
کاربر انجمن
ممنونم از کمکتان
من این کدها را در انتهای صفحه فایل wp-config.php قرار دادم و دکمه save as را نیز کلیک کردم ولی خطای زیر را به من می‌دهد.
Unable to save your changes​
Unable to open /domains/astat.ir/public_html/wp-config.php for writing
شاید من کدها را جای اشتباهی در این فایل وارد کرده‌ام. دقیقاً باید کجا بنویسم، بین تگ های شروع و پایان php یعنی چه؟ ببخشید از این سوال‌ها می‌پرسم.
ضمن این‌که من یک فایل دیگر با عنوان wp-config-sample.php نیز دارم به آن دست نزنم؟

allameh

عضو تایید شده
کاربر انجمن
ببخشید من متن فایل wp-config.php را نوشته‌ام. اگر امکان دارد برایم اصلاح کنید بسیار ممنون می‌شوم.
<?php
/**
* The base configuration for WordPress
*
* The wp-config.php creation script uses this file during the
* installation. You don't have to use the web site, you can
* copy this file to "wp-config.php" and fill in the values.
*
* This file contains the following configurations:
*
* * MySQL settings
* * Secret keys
* * Database table prefix
* * ABSPATH
*
* @link https://codex.wordpress.org/Editing_wp-config.php
*
* @package WordPress
*/

// ** MySQL settings - You can get this info from your web host ** //
/** The name of the database for WordPress */
define('DB_NAME', 'astatir_al');

/** MySQL database username */
define('DB_USER', 'astatir_all');

/** MySQL database password */
define('DB_PASSWORD', '------');

/** MySQL hostname */
define('DB_HOST', 'localhost');

/** Database Charset to use in creating database tables. */
define('DB_CHARSET', 'utf8');

/** The Database Collate type. Don't change this if in doubt. */
define('DB_COLLATE', '');

/**#@+
* Authentication Unique Keys and Salts.
*
* Change these to different unique phrases!
* You can generate these using the {@link https://api.wordpress.org/secret-key/1.1/salt/ WordPress.org secret-key service}
* You can change these at any point in time to invalidate all existing cookies. This will force all users to have to log in again.
*
* @since 2.6.0
*/
define('AUTH_KEY', 'put your unique phrase here');
define('SECURE_AUTH_KEY', 'put your unique phrase here');
define('LOGGED_IN_KEY', 'put your unique phrase here');
define('NONCE_KEY', 'put your unique phrase here');
define('AUTH_SALT', 'put your unique phrase here');
define('SECURE_AUTH_SALT', 'put your unique phrase here');
define('LOGGED_IN_SALT', 'put your unique phrase here');
define('NONCE_SALT', 'put your unique phrase here');

/**#@-*/

/**
* WordPress Database Table prefix.
*
* You can have multiple installations in one database if you give each
* a unique prefix. Only numbers, letters, and underscores please!
*/
$table_prefix = 'wp_';

/**
* For developers: WordPress debugging mode.
*
* Change this to true to enable the display of notices during development.
* It is strongly recommended that plugin and theme developers use WP_DEBUG
* in their development environments.
*
* For information on other constants that can be used for debugging,
* visit the Codex.
*
* @link https://codex.wordpress.org/Debugging_in_WordPress
*/
define('WP_DEBUG', false);

/* That's all, stop editing! Happy blogging. */

/** Absolute path to the WordPress directory. */
if ( !defined('ABSPATH') )
define('ABSPATH', dirname(__FILE__) . '/');

/** Sets up WordPress vars and included files. */
require_once(ABSPATH . 'wp-settings.php');

ruin3r

مدیر کل انجمن
عضو کادر مدیریت
مدیر کل انجمن
ممنونم از کمکتان
من این کدها را در انتهای صفحه فایل wp-config.php قرار دادم و دکمه save as را نیز کلیک کردم ولی خطای زیر را به من می‌دهد.
Unable to save your changes
Unable to open /domains/astat.ir/public_html/wp-config.php for writing
شاید من کدها را جای اشتباهی در این فایل وارد کرده‌ام. دقیقاً باید کجا بنویسم، بین تگ های شروع و پایان php یعنی چه؟ ببخشید از این سوال‌ها می‌پرسم.
ضمن این‌که من یک فایل دیگر با عنوان wp-config-sample.php نیز دارم به آن دست نزنم؟

سلام.
یا پرمیژن فایل 000 هست و یا به مدیر سرور اعلام کنید تا ویرایش کنند.

allameh

عضو تایید شده
کاربر انجمن
پرمیژن فایل را 400 زده است. باشه ممنون ولی ما مدیر سایت نداریم. این سایت فقط یک سایت دانشجویی است. از اینکه وقت گذاشتید هم بسیار ممنونم ولی نمیدونم باید چی کار کرد و بدون هیچ دلیلی چند روز است اینجوری شده است.

ruin3r

مدیر کل انجمن
عضو کادر مدیریت
مدیر کل انجمن
پرمیژن فایل را 400 زده است. باشه ممنون ولی ما مدیر سایت نداریم. این سایت فقط یک سایت دانشجویی است. از اینکه وقت گذاشتید هم بسیار ممنونم ولی نمیدونم باید چی کار کرد و بدون هیچ دلیلی چند روز است اینجوری شده است.
پرمیژن اگر 400 هست 755 کنید و سپس ویرایش کنید.

allameh

عضو تایید شده
کاربر انجمن
خیلی ممنون دوست عزیز حالا توانستم save as کنم. حالا وقتی وارد سایت میشم این پیغام‌ها رو میدهد

Notice: Constant WP_DEBUG already defined in /home/astatir/domains/astat.ir/public_html/wp-config.php on line 83 Warning: require(/home/astatir/domains/astat.ir/public_html/wp-content/themes/wen-business/inc/hook/footer.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/astatir/domains/astat.ir/public_html/wp-content/themes/wen-business/inc/init.php on line 49 Fatal error: require(): Failed opening required '/home/astatir/domains/astat.ir/public_html/wp-content/themes/wen-business/inc/hook/footer.php' (include_path='.:/usr/local/php53/lib/php') in /home/astatir/domains/astat.ir/public_html/wp-content/themes/wen-business/inc/init.php on line 49​

ruin3r

مدیر کل انجمن
عضو کادر مدیریت
مدیر کل انجمن
خیلی ممنون دوست عزیز حالا توانستم save as کنم. حالا وقتی وارد سایت میشم این پیغام‌ها رو میدهد

Notice: Constant WP_DEBUG already defined in /home/astatir/domains/astat.ir/public_html/wp-config.php on line 83 Warning: require(/home/astatir/domains/astat.ir/public_html/wp-content/themes/wen-business/inc/hook/footer.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/astatir/domains/astat.ir/public_html/wp-content/themes/wen-business/inc/init.php on line 49 Fatal error: require(): Failed opening required '/home/astatir/domains/astat.ir/public_html/wp-content/themes/wen-business/inc/hook/footer.php' (include_path='.:/usr/local/php53/lib/php') in /home/astatir/domains/astat.ir/public_html/wp-content/themes/wen-business/inc/init.php on line 49​

متن ارور هارو داخل سایت پشتیبانی وردپرس جستجو کنید تا به شما آموزش رفع مشکل رو ارسال کنند.

allameh

عضو تایید شده
کاربر انجمن
ممنون دوست عزیز من سعی کردم این کار رو انجام بدهم ولی کسی به من کمک نکرد و موضوعی رو نیافتم. شما میتوانید به من راهنمایی کنید. باز هم تشکر میکنم.

AHMAD

ایران وب ادمین
عضو کادر مدیریت
ناظر انجمن
وب سایت
www.rastana.com

سلام

متن خطا اشاره به مشکلی در فایل های قالب شما دارد.

لطفا قالب فعلی با نام wen-business که در مسیر /public_html/wp-content/themes قرار دارد را تغییر نام دهید تا قالب پیشفرض وردپرس لود شود.

بعد از تغییر قالب به قالب پیشفرض چک کنید که مشکل کماکان وجود دارد یا خیر

allameh

عضو تایید شده
کاربر انجمن
اکنون می‌توانم وارد وردپرس خود شوم. اما آدرس سایت خود یعنی www.astat.ir را که میزنم فقط یک صفحه سفید می‌آید. همچنین وقتی هم که از داخل وردپرس و بخش پوسته‌ها می خواهم پوسته دیگری را فعال‌سازی کنم باز هم صفحه سفید می‌آید.

allameh

عضو تایید شده
کاربر انجمن
در واقع از داخل وردپرس خود که می‌خواهم وارد هر بخش دیگری نیز شوم فقط یک صفحه سفید می‌آید. حتی هنگامی هم که می‌خواهم از وردپرس خود خارج شوم باز هم فقط یک صفحه سفید می‌آید. ممنون از راهنمایی اتان

AHMAD

ایران وب ادمین
عضو کادر مدیریت
ناظر انجمن
وب سایت
www.rastana.com
در واقع از داخل وردپرس خود که می‌خواهم وارد هر بخش دیگری نیز شوم فقط یک صفحه سفید می‌آید. حتی هنگامی هم که می‌خواهم از وردپرس خود خارج شوم باز هم فقط یک صفحه سفید می‌آید. ممنون از راهنمایی اتان

الان وب سایتتون بدون مشکل لود میشه
صفحه ورود به مدیریت هم بدون مشکل لود میشه

کش مرورگرتون رو خالی کنید و مجدد تست کنید.

allameh

عضو تایید شده
کاربر انجمن
مجبور شدم قالبی ر که به زحمت ساخته بودم از طریق وردپرسم پاک کنم. دوباره یک قالب ابتدایی رو نصب کردم که حالا سایت www.astat.ir با همون قالب اولیه بالا می‌یاید. ممنونم چه جوری می‌تونم کش مرورگر رو خالی کنم؟

AHMAD

ایران وب ادمین
عضو کادر مدیریت
ناظر انجمن
وب سایت
www.rastana.com
مجبور شدم قالبی ر که به زحمت ساخته بودم از طریق وردپرسم پاک کنم. دوباره یک قالب ابتدایی رو نصب کردم که حالا سایت www.astat.ir با همون قالب اولیه بالا می‌یاید. ممنونم چه جوری می‌تونم کش مرورگر رو خالی کنم؟
خواهش می کنم

طبق خطایی که دریافت می کردین قالبتون مشکل داشت و احتمالا در ساخت قالب دچار اشتباه شده بودین

یکبار ctrl+f5 بزنید اگر تغییری نکرد بسته به مرورگرتون می بایست Clear browsing data رو بزنید و کش رو خالی کنید.

allameh

عضو تایید شده
کاربر انجمن
خیلی ممنونم از لطفتان

بالا