باز نشدن صفحه نمايش تيكت ها و فاكتورها در پنل مشتريان

hamed2964

عضو تایید شده
کاربر انجمن
من برنامه whmcs رو به همراه لایسنس تهیه و نصب کردم.
همه چیز بدون مشکل در حال انجام هست، فقط وقتی کاربری یک تیکت ارسال می کنه و من از طریق پنل به اون تیکت جواب می دم، زمانی که کاربر روی پاسخ جدید کلیک می کنه با صفحه:

Not Found

The requested URL /index.php was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

روبرو می شه.
همینطور وقتی فاکتوری صادر می شه، زمانی که کاربر روی مشاهده فاکتور کلیک کنه باز هم با این پیغام مواجه می شه.

قالب ها رو هم تغییر دادم اما باز این مشکل وجود داره.

ایراد از کجا می تونه باشه؟

farid

مدیر کل انجمن
عضو کادر مدیریت
مدیر کل انجمن
وب سایت
faraso.org
من برنامه whmcs رو به همراه لایسنس تهیه و نصب کردم.
همه چیز بدون مشکل در حال انجام هست، فقط وقتی کاربری یک تیکت ارسال می کنه و من از طریق پنل به اون تیکت جواب می دم، زمانی که کاربر روی پاسخ جدید کلیک می کنه با صفحه:

Not Found

The requested URL /index.php was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

روبرو می شه.
همینطور وقتی فاکتوری صادر می شه، زمانی که کاربر روی مشاهده فاکتور کلیک کنه باز هم با این پیغام مواجه می شه.

قالب ها رو هم تغییر دادم اما باز این مشکل وجود داره.

ایراد از کجا می تونه باشه؟
سلام
چک کنید whmcs url و system url شما در منوی setup->general setting حتما صحیح باشد و همچنین اگر فایل httacess در روت whmcs دارید اون هم بررسی کنید
برای بررسی یکبار فایل را به مثلا httacess.txt تغییر نام بدید تا دیگر پردازش نشه و ببینید مشکل رفع میشه یا خیر

hamed2964

عضو تایید شده
کاربر انجمن
سلام
چک کنید whmcs url و system url شما در منوی setup->general setting حتما صحیح باشد و همچنین اگر فایل httacess در روت whmcs دارید اون هم بررسی کنید
برای بررسی یکبار فایل را به مثلا httacess.txt تغییر نام بدید تا دیگر پردازش نشه و ببینید مشکل رفع میشه یا خیر
url ها رو چک کردم، جفتشون صحیح بودن.
فایل httacess رو هم تغییر نام دادم اما باز هم صفحاتی که گفتم باز نمی شم.

msm

عضو حرفه ای
ناظر انجمن
سلام
این مشکل احتمال زیاد از وب سرور هست بعیده از whmcs باشه توجه داشته باشید htaccess در دایرکتوری ما قبل whmcs هم روی اون تاثیر میذاره برای اطمنان یک .htaccess بدون محتوا در ورت whmcs بذارید بعد از انجام اینکار از مروروگر incognito استفاده کنید تا بدون کش های قبلی باز کنه
پیشنهاد میکنم با مدیر سرورتون در ارتباط باشید این مورد به whmcs شاید 1% مربوط باشه احتمالا مشکل از سرورتونه یا اینکه whmcs رو ناقص آپدیت کردید

بالا