درخواست راهنمایی در خصوص مشکل با Two-Factor Authentication

• شروع کننده موضوع Star
  • تاریخ شروع

Star

عضو تایید شده
کاربر انجمن
با سلام و احترام،

یک مشکلی دارم در خصوص سرویس Two-Factor Authentication سی پنل، ممنون میشم فقط به من راهکار بدید اگر تا حالا به این مشکل برخورد کرده اید:

من یک اکانت از یک سرور دیگر به سرور خودم منتقل کردم، مشکلی که دارم این هست که وقتی می خواهیم وارد اکانت بشویم Two-Factor Authentication می خواهد، و جالب اینجا هست که Two-Factor Authentication برای اکانت خودش نیست برای اکانت Root هست.

به عنوان مثال اکانت با یوزرنیم Test، هنگام لاگین شدن Two-Factor Authentication اکانت با یوزرنیم Root را درخواست می کند.

تا زمانی که اکانت Root، سرویس Two-Factor Authentication اش فعال هست اکانت Test مجبور به استفاده از کد یکبار مصرف root هست.

چندین روش هم جلو رفتم ولی هیچکدام جواب نگرفتم، از جمله تعریف Two-Factor Authentication بر روی خودت اکانت Test، حذف سطح دسترسی Reseller ای اکانت Test و ...

ممنون میشم اگر اطلاعاتی در این خصوص دارید، راهنمایی کنید...

farid

مدیر کل انجمن
عضو کادر مدیریت
مدیر کل انجمن
وب سایت
faraso.org
با سلام و احترام،

یک مشکلی دارم در خصوص سرویس Two-Factor Authentication سی پنل، ممنون میشم فقط به من راهکار بدید اگر تا حالا به این مشکل برخورد کرده اید:

من یک اکانت از یک سرور دیگر به سرور خودم منتقل کردم، مشکلی که دارم این هست که وقتی می خواهیم وارد اکانت بشویم Two-Factor Authentication می خواهد، و جالب اینجا هست که Two-Factor Authentication برای اکانت خودش نیست برای اکانت Root هست.

به عنوان مثال اکانت با یوزرنیم Test، هنگام لاگین شدن Two-Factor Authentication اکانت با یوزرنیم Root را درخواست می کند.

تا زمانی که اکانت Root، سرویس Two-Factor Authentication اش فعال هست اکانت Test مجبور به استفاده از کد یکبار مصرف root هست.

چندین روش هم جلو رفتم ولی هیچکدام جواب نگرفتم، از جمله تعریف Two-Factor Authentication بر روی خودت اکانت Test، حذف سطح دسترسی Reseller ای اکانت Test و ...

ممنون میشم اگر اطلاعاتی در این خصوص دارید، راهنمایی کنید...
سلام
برای خود root حتما باید two-factor را فعال نگهدارید یا خیر؟

Star

عضو تایید شده
کاربر انجمن
با سلام، ممنون از پاسخ تان.
مشکل را بلاخره حل کردم.
برای سایر دوستان هم علت این اتفاق را می نویسم تا اگر به مشکل خوردند بتوانند حل کنند.
در صورتی که اکانت شما Owner داشته باشد مثلا اکانت Test، مالکش Root هست، زمانی که شما پسورد را تایپ می کنید، می رود اول چک می کند این پسورد برای اکانت Root هست یا نه؟ حالا اگر پسورد Root و Test یکی باشد، در حقیقت با اکانت Root رمز عبور را Authenticate می کند و وارد اکانت Test میشود.
و در نهایت Owner می تواند با رمز خودش به تمامی Account های که تحت مالکیتش هست لاگین کند.

بالا