10 ابزار رایگان و قدرتمند برای SEO سایت شما

Academy.it

عضو تایید شده
کاربر انجمن
عضویت
25/9/17
ارسال ها
5
امتیاز
1
سن
63
چه چیزی بهتر از یک ابزار SEO فوق العاده هست؟ یک ابزار فوق العاده که رایگانم هست.

در این مقاله به لیستی از ابزارهای رایگان SEO اشاره می کنیم که میتونند بسیار به کارمون بیان. و درعین حال که استفاده از چندین ابزار برای بهبود SEO وسایتتون مفید هست, باید تلاش کنید از تمام پتانسیل هر ابزار استفاده کنید. به همین دلیل من چندین لینک اضافی و نکته برای شروع کار مطرح کردم.


1508050077big.png


10 - GTMetrix150805009310.pngمدیریت اینکه سرعت بارگذاری صفحه شما چطور باشه, به خوبی UX, تاثیر زیادی روی SEO داره. GEOMetrix یک ابزار برای تخمین سرعت بارگذاری یک صفحه و تشخیص کارهایی که برای بهبود نیازه هست, پس شما در آینده میدونید چطور سایت رو صیقل بدید. ابزارهای دیگری وجود دارند اما این یکی هم کامله و هم user-friendly.


9 - Web Developer Toolbar15080501029.pngابزار Web Developer Toolbar یک گیره به هنگام فاز فنی بررسی SEO هست. این به شما اجازه میده اطلاعات رو از CSS, Java Script, تصاویر, کوکی ها, ... پیدا یا غیرفعال کنید. شما میتونید از طریق این لینک بیشتر درمورد چگونگی استفاده از Web Developer Toolbar بدونید.


8 - Bultwith15080501118.pngBultwith همینطور که در اسمش آمده عمل میکنه. این یک ابزار ساخت پروفایل وبسایت هست که به شما میگه از چه تکنولوژی هایی برای ساخت سایتتون استفاده کردید. شما میتونید بدونید از چه CMS یا فریمورک هایی در سایت استفاده کردید, چه ابزارهای analytic روی سایت پیاده سازی شده و بیشتر. این یک ابزار عالی برای افرادیست که کارهای SEO انجام می دهند.


7 - Bing Webmaster Tool15080501267.pngاین یک ابزار نادیده گرفته شده و برادر Google Search Console هست. Bing Webmaster Tools یک راه عالی برای بررسی اینکه سایت شما چطور در Bing - که بیش از 20 درصد ترافیک جستجوها رو شامل میشه - کار میکنه. همچنین مزایای دیگری پشت Bing هست, مثل شاخص گذاری, crawling, بهینه سازی کلیدواژه های صفحه و سایر عناصری که میتونند در کارایی SEO سایت شما تاثیر بگذارند.


6 - Google و Bing15080501296.pngواضحه که شامل کردن این دو در لیستمان کار اشتباهی نیست. موتورهای جستجو گوگل و Bing خودشان ابزارهای SEO مفیدی هستند. تسلط بر عملکرد موتورهای جستجو بخشی از تسلط بر SEO هست. با جادوی جستجو, شما میتونید میزان ثبت محتوا رو تخمین بزنید, رنکینگ کلیدواژه ها رو پیدا کنید یا لیست SERP رو آنالیز کنید.


5 - SEO Spider Tool15080501395.pngاین ابزار یک خزنده ی عالی وبسایت هست که شما میتونید اطلاعات زیادی در هر URL پیدا کنید. این رو دانلود کنید و از امکاناتش استفاده کنید. وقتی تمام اطلاعات رو ببینید سوالاتی به ذهنتون میرسه. این لینک ها بهتون کمک میکنه :

راهنمای رسمی ابزار, 10 ویژگی SEO Spider
 
آخرین ویرایش توسط مدیر:

fsohrabiii

عضو تایید شده
کاربر انجمن
عضویت
9/12/17
ارسال ها
1
امتیاز
1
سن
31
بعد از طراحی سایت ، باید برای سئو و بهینه سازی اون اقدام کنیم. این کار رو می تونیم به خود شرکت های طراحی وب سایت بسپاریم.
 
آخرین ویرایش توسط مدیر:
بالا