مشکل ionCube Loader در ماژول های فراسو

شروع موضوع توسط pandsoft ‏Nov 8, 2016 در انجمن WHMCS

1. pandsoft

pandsoft عضو تایید شده کاربر انجمن

در نصب ماژول ریز نمایندگی irnic و فارسی ساز فراسو مشکل latest version of the ionCube Loader دارم
    هاست من اشتراکی هستش و ورژن ionCube PHP Loade در هاست v4.4.3

چکار باید کرد سرویس دهنده هم آپدیت نمی کنه

راه حلی نداره ؟

2. Hossein

Hossein عضو تایید شده کاربر انجمن

قبلا در این مورد با آقای زین العابدین بحث شده و پاسخ رو دادن :

3. Hossein

Hossein عضو تایید شده کاربر انجمن

پاسخ :
    ماژول های فراسو در حال منطبق شدن است اما حجم تغییر بالا است چون در بسیاری از ماژول ها از امکانات توابع mysql_ استفاده شده است که کلا در php 7 حذف شده اند
    لذا نیاز به تغییر تمامی موارد و تست مجدد تمامی ماژول ها است
    البته خود whmcs یک امکان backward compatibility برای این مشکلات اضافه کرده که توابع mysql_ را در php 7 نظیر سازی می کند ( البته نه تمامی توابع را فقط تابع های اصلی )
    لذا تا 60 الی 70 درصد ماژول ها در php 7 کار می کنند
    ولی بهتر است منتظر باشید تا کامل ماژول ها تغییر داده شوند این تغییر هم فکر کنم برای تمامی ماژول ها تا اول سال میلادی جدید طول بکشه
    باز اگر ماژولی است که دارید استفاده می کنید میتونید تیکت بزنید که آپدیت شده یا خیر

4. pandsoft

با تشکر
    خلاصه الان موندم چکار کنم نه فارسی ساز کار می کنه نه ماژول ایرنیک...
    سرویس دهنده هاست هم که آپدیت نمی کنه

5. farid

farid مدیر کل انجمن عضو کادر مدیریت مدیر کل انجمن

سلام
    پاسخی که بنده داده بودم که شما نقل قول کردید در رابطه با منطبق کردن ماژول ها با php ورژن 7 بود اما اگر شما ioncube loader زیر 5 دارید حتما باید ارتقا
    دهید ورژن رو به 5 به بعد وگر نه ماژول ها کار نخواهند کرد چون کدینگ های جدید منطبق با ioncube loader 5 به بعد است

6. pandsoft

درود بر شما
    هاست رو تغییر و ورژن php رو 5.6 و ioncube loader را به آخرین نسخه ارتقا دادم و مشکل حل شد
    با تشکر

به اشتراک بگذارید

س