رفع خطای نمایش صفحه سفید در WHMCS

• شروع کننده موضوع farid
  • تاریخ شروع

mrbabaie2

عضو تایید شده
کاربر انجمن
سلام من می خواستم یه درگاه پرداخت به wh وصل کنم بعد از نصب همه تنظیمات وقتی دکمه پرداخت رو که میزدم خطای 404 میداد متوجه شدم که فایل viewinvoice.php وجود نداره و به صورت دستی تو روت آپلودش کردم ولی حالا با صفحه سفید مواجه میشم چیکارش کنم؟ نمایش خطا رو هم به هر دو صورت فعال کردم و لی نمایش نمیده

farid

مدیر کل انجمن
عضو کادر مدیریت
مدیر کل انجمن
وب سایت
faraso.org
سلام من می خواستم یه درگاه پرداخت به wh وصل کنم بعد از نصب همه تنظیمات وقتی دکمه پرداخت رو که میزدم خطای 404 میداد متوجه شدم که فایل viewinvoice.php وجود نداره و به صورت دستی تو روت آپلودش کردم ولی حالا با صفحه سفید مواجه میشم چیکارش کنم؟ نمایش خطا رو هم به هر دو صورت فعال کردم و لی نمایش نمیده
سلام
بررسی کنید در تنظیمات whmcs در قسمت setup->general setting مقدار whmcs systemurl صحیح باشد
دقت کنید http بودن یا https بودن نیز مهم است

mrbabaie2

عضو تایید شده
کاربر انجمن
مرسی چک کردم صحیح بود ممکنه به دلیل اضافه کردن دستی فایل باشه؟
چجوری حلش کنم؟

farid

مدیر کل انجمن
عضو کادر مدیریت
مدیر کل انجمن
وب سایت
faraso.org
مرسی چک کردم صحیح بود ممکنه به دلیل اضافه کردن دستی فایل باشه؟
چجوری حلش کنم؟
اطلاعات کافی ندادید چیزی که به نظرم رسید تنظیم whmcs url اشتباه بود اگر از اون نیست فایل های httacess را چک کنید ببینید مشکلی رو آن نداشته باشید
باید اطلاعات دقیق تری ارائه کنید تا بشه نظر داد

kaveh_henry

عضو تایید شده
کاربر انجمن
سلام، این ارور رو هم چک کنین.
Fatal error: Uncaught Error: Class 'WHMCS\Utility\ErrorManagement' not found in /home/-------------/------------/install/install.php:0 Stack trace: #0 {main} thrown in /home/-------------/------------/install/install.php on line 0
متشکرم

farid

مدیر کل انجمن
عضو کادر مدیریت
مدیر کل انجمن
وب سایت
faraso.org
سلام، این ارور رو هم چک کنین.
Fatal error: Uncaught Error: Class 'WHMCS\Utility\ErrorManagement' not found in /home/-------------/------------/install/install.php:0 Stack trace: #0 {main} thrown in /home/-------------/------------/install/install.php on line 0
متشکرم
فایل های خود whmcs شما ناقص آپلود شده ظاهرا

بالا