رفع خطا در whmcs

ryonishost

عضو تایید شده
کاربر انجمن
با سلام. می خواستم بپرسم ارور زیر برای چیه؟؟

داخل whmcs نمی تونم پکیج جدید ایجاد کنم. داخل سرور پکیج ها تولید شدن و به همان نام در whmcs هم اون پکیج ساخته شد. کاربر تستی وارد اکانت خودش میشه و یه پکیج انتخاب می کنه و می خره اما خرید نمیشه. حتی وقتی من داخل whmcs میرم و به صورت دستی خرید اون کاربر تست رو تایید می کنم باز این ارور میاد و تایید نمی شه تا پکیج ثبت بشه. علت از کجاست؟

گزینه های ارسال تیکت و قرار دادن فایل برای دانلود هم در داخل پنل کار نمیکنه و ارور زیر رو می ده.

لطفا راهنمایی کنید

پیوست ها

• scree.jpg
    scree.jpg
    103.3 کیلوبایت · بازدیدها: 7
  • Untitled1.jpg
    Untitled1.jpg
    21.3 کیلوبایت · بازدیدها: 7

ruin3r

مدیر کل انجمن
عضو کادر مدیریت
مدیر کل انجمن

داخل whmcs نمی تونم پکیج جدید ایجاد کنم. داخل سرور پکیج ها تولید شدن و به همان نام در whmcs هم اون پکیج ساخته شد. کاربر تستی وارد اکانت خودش میشه و یه پکیج انتخاب می کنه و می خره اما خرید نمیشه. حتی وقتی من داخل whmcs میرم و به صورت دستی خرید اون کاربر تست رو تایید می کنم باز این ارور میاد و تایید نمی شه تا پکیج ثبت بشه. علت از کجاست؟

گزینه های ارسال تیکت و قرار دادن فایل برای دانلود هم در داخل پنل کار نمیکنه و ارور زیر رو می ده.

لطفا راهنمایی کنید

سلام.
شما با ادمین وارد شده اید؟

ryonishost

عضو تایید شده
کاربر انجمن
منتظر جواب هستم بعد از دو روز همچنان :(

farid

مدیر کل انجمن
عضو کادر مدیریت
مدیر کل انجمن
وب سایت
faraso.org

لطفا راهنمایی کنید
سلام
خطای cloudnot resolve host مربوط به تنظیمات resolver سرورتون است که در فایل resolver.conf در فولدر etc قرار دارد بررسی کنید روی ریسالور معتبر مثل گوگل 8.8.8.8 باشد
در مورد خطای دیگر شما ظاهرا به کاربر ادیمن مورد نظر در قسمت تنظیمات department دسترسی به department ( واحد ) مربوطه برای پاسخ به تیکت داده نشده است

ryonishost

عضو تایید شده
کاربر انجمن
سلام
خطای cloudnot resolve host مربوط به تنظیمات resolver سرورتون است که در فایل resolver.conf در فولدر etc قرار دارد بررسی کنید روی ریسالور معتبر مثل گوگل 8.8.8.8 باشد
در مورد خطای دیگر شما ظاهرا به کاربر ادیمن مورد نظر در قسمت تنظیمات department دسترسی به department ( واحد ) مربوطه برای پاسخ به تیکت داده نشده است

تشکر از پاسخ خوب شما. مشکل تیکت حل شد. اما مشکل خطای cloudnot resolve host هنوز پا برجاست و بنده فولدر etc رو نتونستم پیدا کنم. لطفا بگید این پوشه در کدوم شاخه است.

مسئله بعدی اینکه برای فروش یک پکیج که فایل دانلودی هست مثلا فروش یک فایل zip، و برای اینکه مشتری بعد از خرید آنلاین بتونه از قسمت سرویس های اکانتش اون رو دانلود کنه باید په کاری کرد؟؟
بنده به عنوان یک سرویس اون فایل zip رو اضافه کردم و وقتی روی برگه متفرقه در تنظیمات اون سرویس فایل zip رو اضافه می کنم error میده سیستم. عکس هاش رو برای تفهیم بیشتر قرار دادم. ممنون از همه .

پیوست ها

• 2.jpg
    2.jpg
    36.9 کیلوبایت · بازدیدها: 4
  • 22.jpg
    22.jpg
    11.1 کیلوبایت · بازدیدها: 4

farid

مدیر کل انجمن
عضو کادر مدیریت
مدیر کل انجمن
وب سایت
faraso.org
تشکر از پاسخ خوب شما. مشکل تیکت حل شد. اما مشکل خطای cloudnot resolve host هنوز پا برجاست و بنده فولدر etc رو نتونستم پیدا کنم. لطفا بگید این پوشه در کدوم شاخه است.
فولدر ect در سرور شما است باید ssh کنید به سرور و با استفاده از یک ادیتور مثل nano فایل رو باز کنید اگر آشنایی ندارید به مدیر سرورتون بگید براتون انجام بدن

مسئله بعدی اینکه برای فروش یک پکیج که فایل دانلودی هست مثلا فروش یک فایل zip، و برای اینکه مشتری بعد از خرید آنلاین بتونه از قسمت سرویس های اکانتش اون رو دانلود کنه باید په کاری کرد؟؟
باید در قسمت download های محصول فایل رو قرار بدید قبلش هم فایل رو باید از منوی download اضافه کرده باشید
به نظرم یکبار کامل docs.whmcs.com را مطالعه کنید با جزئیات توضیح داده است

ryonishost

عضو تایید شده
کاربر انجمن
باید در قسمت download های محصول فایل رو قرار بدید قبلش هم فایل رو باید از منوی download اضافه کرده باشید

-------------------------

شما درست میگید اما مسئله اینجاست که من با اینکه premission فولدر downloads در مسیر whmcs رو روی 777 گذاشتم که کاملا بازه برای نوشتن، اما بازم داخل بخش مدیریت whmcs در قسمت دانلودها خطای زیر نشون داده میشه و نمی زاره تا فایلی آپلود کنم. دلیل این رو نمی فهمم. لطفا کسی می دونه راهنمایی کنه؟ ممنون

پیوست ها

• 1.jpg
    1.jpg
    33 کیلوبایت · بازدیدها: 3

farid

مدیر کل انجمن
عضو کادر مدیریت
مدیر کل انجمن
وب سایت
faraso.org

-------------------------

شما درست میگید اما مسئله اینجاست که من با اینکه premission فولدر downloads در مسیر whmcs رو روی 777 گذاشتم که کاملا بازه برای نوشتن، اما بازم داخل بخش مدیریت whmcs در قسمت دانلودها خطای زیر نشون داده میشه و نمی زاره تا فایلی آپلود کنم. دلیل این رو نمی فهمم. لطفا کسی می دونه راهنمایی کنه؟ ممنون
سلام
بررسی کنید در فایل configuration.php مسیر فولدر download درست تنظیم شده باشد

ryonishost

عضو تایید شده
کاربر انجمن
سلام
بررسی کنید در فایل configuration.php مسیر فولدر download درست تنظیم شده باشد

بررسی کردم و اصلاح کردم اما هنوز همان پیغام در سیستم whmcs هست که نوشته پوشه دانلودها قابل نوشتن نمی باشد. دیگه چه کاری میشه کرد!!!؟؟؟

farid

مدیر کل انجمن
عضو کادر مدیریت
مدیر کل انجمن
وب سایت
faraso.org
بررسی کردم و اصلاح کردم اما هنوز همان پیغام در سیستم whmcs هست که نوشته پوشه دانلودها قابل نوشتن نمی باشد. دیگه چه کاری میشه کرد!!!؟؟؟
این مورد فقط از مسیر اشتباه در فایل configuration یا پرمیشن اشتباه فولدر میتونه باشه مورد دیگری نباید باشه اما محض احتیاط در ادمین whmcs منوی help->health & update بررسی کنید php function خاصی در سرور شما بسته نباشد

ryonishost

عضو تایید شده
کاربر انجمن
این مورد فقط از مسیر اشتباه در فایل configuration یا پرمیشن اشتباه فولدر میتونه باشه مورد دیگری نباید باشه اما محض احتیاط در ادمین whmcs منوی help->health & update بررسی کنید php function خاصی در سرور شما بسته نباشد

بله درست بود فرمایش شما. فایل پیوست رو مشاهده کنید. حال چه باید بکنم؟؟!!!

ryonishost

عضو تایید شده
کاربر انجمن

پیوست ها

• 54.jpg
    54.jpg
    129.1 کیلوبایت · بازدیدها: 3

farid

مدیر کل انجمن
عضو کادر مدیریت
مدیر کل انجمن
وب سایت
faraso.org
این خطا ها مرتبط با مشکل شما نیست هیچکدام البته اینها هم باید رفع کنید اما ارتباطی به مشکل قبلی شما ندارد اگر خطای دیگری ندارید
روی همان پرمیشن و مالک فولدر و آدرس در مسیر configuration تمرکز کنید

بالا