#عملیات_سئو_سایت_در_سال_2018

mohammad_kheiry17

عضو تایید شده
کاربر انجمن
عضویت
25/7/18
ارسال ها
37
امتیاز
1
سن
29
بررسی استراتژی های داخلی سایت

شاید بهترین محتوا و بهترین استراتژی های لینک سازی دنیا را داشته باشید، اما اگر اساس و پایه و فونداسیون وب سایت شما چنگی به دل نزند، وب سایت شما قادر به نشان دادن پتانسیلی که دارد، نخواهد بود. بهینه سازی استراتژی های داخلی سایت (On-site)، اساس هرگونه خدمات سئو باید باشد.

حتی اگر همه جوانب را سنجیده باشید و با دقت و تمرکز بالا، کلمات کلیدی خود را انتخاب کرده باشید باز هم ممکن است پس از مدتی، شرایط به گونه ای تغییر کند که کلمات کلیدی منتخب شما بازدهی لازم را نداشته باشند. پس ناامید نشوید و مجدد پروسه را آغاز کنید.

فاکتورهای زیادی در این امر موثرند اما ما فقط می خواهیم به چند مورد اساسی اشاره کنیم. یک نقطه خوب برای شروع، بررسی سرعت وب سایت است. اطمینان حاصل کنید که در حد توان خود برای رسیدن به بالاترین میزان Google Page Insights تلاش کرده اید.

علاوه بر سرعت صفحه، توجه زیادی به تجربه کاربری ux وب سایت داشته باشید. تجربه کاربری روز به روز اهمیت بیشتری پیدا می کند و توصیه من این است که یک کارشناس UX/UI برای بررسی وب سایت خود استخدام کنید. شاید وقت طراحی مجدد وب سایت رسیده است! اینطور نیست؟

اگر در حال ساخت وب سایت جدید هستید، نوشتن چک لیست برای سئو را فراموش نکنید.

حتما لینک های شکسته را درست کنید، مشکلات آدرس دهی محتوای تکراری (duplicate content) را رفع کنید، تصاویر خود را بهینه کنید و متادیتای وب سایت را به روز نمایید. از آنجا که بیشترین طول مجاز متاتگ توضیحات (meta descriptions) در سال قبل افزایش یافت، احتمالا زمان آن فرا رسیده که مجدد بازنویسی شوند.
 
بالا