مشاهده اعتبار در ناحیه کاربری

mehran-zarei

عضو تایید شده
کاربر انجمن
سلام،
میخواستم بدونم که آیا میشه در ناحیه کاربری، میزان اعتبار فعلی آنها هم در همون صفحه اول ناحیه کاربری نشون داده بشه و لینک افزایش موجودی هم داشته باشه (که لازم به رجوع به منو نباشه).

همچنین وقتی کاربر یه سفارش ثبت میکنه و براش فاکتور صادر میشه، بتونه انتخاب کنه که از اعتبارش کم بشه یا پرداخت آنلاین و ...

ممنون.

farid

مدیر کل انجمن
عضو کادر مدیریت
مدیر کل انجمن
وب سایت
faraso.org
سلام،
میخواستم بدونم که آیا میشه در ناحیه کاربری، میزان اعتبار فعلی آنها هم در همون صفحه اول ناحیه کاربری نشون داده بشه و لینک افزایش موجودی هم داشته باشه (که لازم به رجوع به منو نباشه).

همچنین وقتی کاربر یه سفارش ثبت میکنه و براش فاکتور صادر میشه، بتونه انتخاب کنه که از اعتبارش کم بشه یا پرداخت آنلاین و ...

ممنون.
سلام
بله متغییری که برای نمایش میزان موجودی است را میتویند هر کجا استفاده کنید این متغییر بصورت زیر است
{$clientsstats.creditbalance}
البته دقت کنید فقط در وضعیت لاگین کاربر مقدار دارد
برای لینک افزایش وجه هم میتونید در زمانیکه کابر لاگین است به آدرس
clientarea.php?action=addfunds
لینک بدید

mehran-zarei

عضو تایید شده
کاربر انجمن
سلام
بله متغییری که برای نمایش میزان موجودی است را میتویند هر کجا استفاده کنید این متغییر بصورت زیر است
{$clientsstats.creditbalance}
البته دقت کنید فقط در وضعیت لاگین کاربر مقدار دارد
برای لینک افزایش وجه هم میتونید در زمانیکه کابر لاگین است به آدرس
clientarea.php?action=addfunds
لینک بدید

بله ممنون، درسته ... من اینکارو کردم و صفحه ناحیه کاربری درست شد.

ولی آیا راهی هست که در هنگام ثبت سفارش، از کاربر سوال شود که میخواهد برای این فاکتور از میزان موجودی اش استفاده کند یا همه مبلغ را پرداخت آنلاین کند؟!
در حالت پیشفرض به صورت اتوماتیک و بدون سوالی از کاربر اگر موجودی در حساب باشد، از آن کم میشود و مابقی آن فاکتور میشود برای پرداخت آنلاین و ...
اگر تیک Disable Auto Credit Applying در تنظیمات رو هم برداریم اصلا مبلغ از موجودی کاربر کسر نمیشه و تماما برای پرداخت آنلاین فاکتور میشه!

من میخوام که کاربر بتونه انتخاب کنه که از موجودی استفاده بشه یا نه؟ و اگر استفاده میشه چه مقدار استفاده بشه!
ممنون میشم راهنماییم کنید ...

msm

عضو حرفه ای
ناظر انجمن
بله ممنون، درسته ... من اینکارو کردم و صفحه ناحیه کاربری درست شد.

ولی آیا راهی هست که در هنگام ثبت سفارش، از کاربر سوال شود که میخواهد برای این فاکتور از میزان موجودی اش استفاده کند یا همه مبلغ را پرداخت آنلاین کند؟!
در حالت پیشفرض به صورت اتوماتیک و بدون سوالی از کاربر اگر موجودی در حساب باشد، از آن کم میشود و مابقی آن فاکتور میشود برای پرداخت آنلاین و ...
اگر تیک Disable Auto Credit Applying در تنظیمات رو هم برداریم اصلا مبلغ از موجودی کاربر کسر نمیشه و تماما برای پرداخت آنلاین فاکتور میشه!

من میخوام که کاربر بتونه انتخاب کنه که از موجودی استفاده بشه یا نه؟ و اگر استفاده میشه چه مقدار استفاده بشه!
ممنون میشم راهنماییم کنید ...
سلام
وقتی اون تیک رو میزنید کاربر به درگاه ارجاع میشه و اگر انصراف رو بزنه به فاکتور برمیگرده و داخل فاکتور میتونه بخشی رو از موجودی حسابش پرداخت کنه یا کلش رو

siavash82ir

عضو تایید شده
کاربر انجمن
برای همچین موردی فایل آماده ای وجود نداره؟

farid

مدیر کل انجمن
عضو کادر مدیریت
مدیر کل انجمن
وب سایت
faraso.org
برای همچین موردی فایل آماده ای وجود نداره؟
فایل آماده ندارد اما با دستکاری قالب میتونید روال را طوری کنید که مشابه چیزی بشه که نیاز دارید

بالا