مشکل ریدایرکت شدن به سایت یاهو

jazebeh

عضو تایید شده
کاربر انجمن
باسلام
چند وقتی است که زمانی که بر روی گزینه Login as Client کلیک میکنم، برای کاربری که ایمیل آنها تحت سایت yahoo قرار دارد، به جای اینکه وارد پنل کاربر شود به سایت یاهو منتقل می شود و علا امکان ورود به پنل این دسته از کاربران وجود ندارد.
راه حلی برای این مشکل وجود دارد؟

باتشکر

farid

مدیر کل انجمن
عضو کادر مدیریت
مدیر کل انجمن
وب سایت
faraso.org
باسلام
چند وقتی است که زمانی که بر روی گزینه Login as Client کلیک میکنم، برای کاربری که ایمیل آنها تحت سایت yahoo قرار دارد، به جای اینکه وارد پنل کاربر شود به سایت یاهو منتقل می شود و علا امکان ورود به پنل این دسته از کاربران وجود ندارد.
راه حلی برای این مشکل وجود دارد؟

باتشکر
سلام
این مورد از اینترنت زیر ساخت ایران است مشخص نیست چه رولی نوشتند که این مشکل در برخی از isp ها وجود دارد و فقط با ایمیل های یاهو خودش رو نشون میده
ما نیز چند وقتی این مشکل ردا داشتیم که رفع شد اما فکر نمی کردم هنوز باقی مانده باشد ظاهرا هنوز برخی مشکل دارند اما راه کار خاصی هم برای پیگیری نیست
در واقع باید منتظر باشید تا رفع شود پیگیری های ما از دیتاسنتر و isp جوابی نداد دلیلش هم این است که مشکل رو نمیشه بهشون تفهیم کرد!
دقت کنید این مشکل مختص whmcs نیست به هر صورت در query string شما در url ایمیل یاهو وجود داشت باشد ( توسط خود شما هم در address bar قابل
مشاهده است ) این اتفاق می افتد

بالا