Error with system Quotas

• شروع کننده موضوع amin
  • تاریخ شروع

amin

عضو تایید شده
کاربر انجمن
با عرض سلام و وقت بخیر
سال جدید را خدمت همه دوستان تبریک عرض میکنم و امیدوارم سالی سراسر موفقیت و سلامتی داشته باشید.

من در دایرکت ادمین به هنگام تغییر یا تخصیص فضای جدید با ارور زیر مواجه میشم:
کد:
Error with system Quotas
setquota: Cannot stat() mounted device simfs: No such file or directory setquota: Mountpoint (or device) / not found or has no quota enabled. setquota: Not all specified mountpoints are using quota.
توی پنل هر کدوم از یوزرها هم مقدار مصرفی رو صفر یا یه مقدار خیلی کم و نشون میشده.
در قسمت Debug Guide هم به آدرس http://help.directadmin.com/item.php?id=42 هدایت میکنه.
ممنون میشم راهنمایی کنید چطور مرحله به مرحله این مشکل رو حل کنم.

farid

مدیر کل انجمن
عضو کادر مدیریت
مدیر کل انجمن
وب سایت
faraso.org
با عرض سلام و وقت بخیر
سال جدید را خدمت همه دوستان تبریک عرض میکنم و امیدوارم سالی سراسر موفقیت و سلامتی داشته باشید.

من در دایرکت ادمین به هنگام تغییر یا تخصیص فضای جدید با ارور زیر مواجه میشم:
کد:
Error with system Quotas
setquota: Cannot stat() mounted device simfs: No such file or directory setquota: Mountpoint (or device) / not found or has no quota enabled. setquota: Not all specified mountpoints are using quota.
توی پنل هر کدوم از یوزرها هم مقدار مصرفی رو صفر یا یه مقدار خیلی کم و نشون میشده.
در قسمت Debug Guide هم به آدرس http://help.directadmin.com/item.php?id=42 هدایت میکنه.
ممنون میشم راهنمایی کنید چطور مرحله به مرحله این مشکل رو حل کنم.
سلام
سال نو مبارک
اگر از openvz استفاده می کنید و از سرویس فراسو سرویس دارید تیکت بزنید باید quota برای level 2 را براتون فعال کنیم

amin

عضو تایید شده
کاربر انجمن
تیکت شماره93893554
یعنی این مشکل از طرف مجازی ساز رخ می دهد؟ آیا نیاز به راه اندازی مجدد(ریست) سرور هست؟

farid

مدیر کل انجمن
عضو کادر مدیریت
مدیر کل انجمن
وب سایت
faraso.org
تیکت شماره93893554
یعنی این مشکل از طرف مجازی ساز رخ می دهد؟ آیا نیاز به راه اندازی مجدد(ریست) سرور هست؟
اگر openvz هستید باید اون مورد فعال بشه نیازی به راه اندازی دوباره نیست اگر openvz نستید مراحلی که در لینک خود دایرکت ادمین گفته شده طی کنید

بالا