رفع خطای نمایش صفحه سفید در WHMCS

• شروع کننده موضوع farid
  • تاریخ شروع

farid

مدیر کل انجمن
عضو کادر مدیریت
مدیر کل انجمن
وب سایت
faraso.org
سلام
حتما بار ها براتون پیش اومده که در whmcs با صفحه سفید و خالی مواجه شدید و این صفحه ادامه کار را متوقف کرده است
اینکه دلیل نمایش این صفحه چیست علل مختلفی می تواند داشته باشد لذا امروز نحوه فعال سازی خطا های whmcs را
آموزش می دهیم تا بتوانید لاگ خطا صفحه را مشاهده و نسبت به برطرف کردن آن اقدام کنید.

به طور کلی هر گاه صفحه ای سفید در whmcs مشاهده کردید و علت آن را ندانستید بصورت یکی از دو روش زیر ابتدا
خطا whmcs را فعال کنید:
1) از ادمین و از مسیر منوی
کد:
Setup > General Settings > Other
گزینه
کد:
Display Errors
را فعال کنید.
2) اگر به دلیل خطا صفحه سفید حتی امکان دسترسی به ادمین را نداشتید روش یک ناکارآمد خواهد بود لذا بصورت زیر عمل کنید:
از ftp یا filemanager هاست خود وارد مسیر نصب whmcs شوید و فایل configuration.php را با یک ویرایشگر باز کنید سپس مقدار
کد:
$display_errors=true;
را در انتهای این فایل و قبل از تگ بستن php یعنی
کد:
?>
قرار دهید و فایل مورد نظر را ذخیره کنید

پس از انجام یکی از روش های فوق صفحه مورد نظر را مجددا بارگذاری کنید و خطای نمایش داده شده بر روی صفحه را ارزیابی کنید تا بتوانید مشکل را برطرف کنید.

هشدار: پس از برطرف کردن مشکل حتما نمایش خطا را مجددا غیر فعال کنید همانطور که می دانید نمایش عمومی خطا های پرتال بر روی صفحه می تواند یکی از عواملی باشد که هکر ها نسبت به کسب اطلاعات برای هک کردن سایت یا پرتال شما استفاده کنند لذا نیاز است تا این مورد فقط در زمان ارزیابی خطا فعال باشد.

hesamk71

عضو تایید شده
کاربر انجمن
من از whmcs استفاده میکنم
امروز خواستم وارد ادمین بشم که دیدم نوشته دسترسی غیر مجاز و منو به صفحه banned.php منتقل میکنه.چه در بخش ادمین و چه کاربری
با جستجو در گوگل متوجه شدم فایلی با نام tblbannedips در phpmyadmin وجود داره که با حذف اپی در لیست مشکل حل میشه
اینکارو انجام دادم مشکل حل شد
مجدد درخواست رمز دادم اما با رمز مجددم نشد
خیلی اینکارو کردم حتی در phpmyadmin فایل tbladmins هم اطلاعات ادمین رو عوض کردم
فضای هاستمو افزایش دادم مشکل ورود به پنل کاربری حل شد اما من نمیتونم به ادمین وارد بشم با زدن نام کاربری و رمز صفحه به آدرس /admin/dologin.php که سفید هستش و هیچ چیز توش نوشته نیست هدایت میشم و با رفرش صفحه ازش خارج و دوباره صفحه ورود
مشکل کجاست!؟

farid

مدیر کل انجمن
عضو کادر مدیریت
مدیر کل انجمن
وب سایت
faraso.org
من از whmcs استفاده میکنم
امروز خواستم وارد ادمین بشم که دیدم نوشته دسترسی غیر مجاز و منو به صفحه banned.php منتقل میکنه.چه در بخش ادمین و چه کاربری
با جستجو در گوگل متوجه شدم فایلی با نام tblbannedips در phpmyadmin وجود داره که با حذف اپی در لیست مشکل حل میشه
اینکارو انجام دادم مشکل حل شد
مجدد درخواست رمز دادم اما با رمز مجددم نشد
خیلی اینکارو کردم حتی در phpmyadmin فایل tbladmins هم اطلاعات ادمین رو عوض کردم
فضای هاستمو افزایش دادم مشکل ورود به پنل کاربری حل شد اما من نمیتونم به ادمین وارد بشم با زدن نام کاربری و رمز صفحه به آدرس /admin/dologin.php که سفید هستش و هیچ چیز توش نوشته نیست هدایت میشم و با رفرش صفحه ازش خارج و دوباره صفحه ورود
مشکل کجاست!؟
سلام
از phpmyadmin در جدول tbladmins وارد شوید مقادیر
$2y$10$mrv0QMco1x/Yh.OstRszJeRmMkCbuEYk/drf3jFVmNZlCcfp2P/zS
و
$2y$10$isFn2wvy/PBImVOIqzm0N.ELW9mDUdA6/zNGRi2JpzkbnS1ZslxRO
را به ترتیب برای ستون های
password
و
passwordhash
تنظیم کنید
این مقادیر معادل مقدار admin برای پسورد می باشد
یعنی بعد از آن با پسورد admin در یوزری که مقادیر را تنظیم کردید باید بتوانید وارد سیستم شوید

hesamk71

عضو تایید شده
کاربر انجمن
حل نشد...بازم همون مشکل،همون خطا
Login Failed.Please Try Again.

hesamk71

عضو تایید شده
کاربر انجمن
اشتباه نکنم بالای 40 بار
اما نشد

farid

مدیر کل انجمن
عضو کادر مدیریت
مدیر کل انجمن
وب سایت
faraso.org
اشتباه نکنم بالای 40 بار
اما نشد
یک یوزر دیگر از tbladmins با نام دیگری ایجاد و تست کنید باید درست بشه مگر آسیبی به فایل یا دیتابیس whmcs شما خورده باشد

pandsoft

عضو تایید شده
کاربر انجمن
درود بر شما
از فراسو نسخه 7 رو دانلود و در هاست آپلود کردم وقتی آدرس نصب رو وارد می کنم صفحه سفید نمایش میده نمایش ارور را هم روشن کردم ولی فرقی نکرد
لطفا راهنمایی نمایید

pandsoft

عضو تایید شده
کاربر انجمن
در ادامه پست قبلی
در ارور لاگ ارور زیر رو میده:
PHP Fatal error: The file ----------------------------install/install.php cannot be decoded
in Unknown on line
then please install the latest version of the ionCube Loader.
If you are the administrator of this site
by this version of the ionCube Loader.
لطفا راهنمایی نمایید

farid

مدیر کل انجمن
عضو کادر مدیریت
مدیر کل انجمن
وب سایت
faraso.org
در ادامه پست قبلی
در ارور لاگ ارور زیر رو میده:
PHP Fatal error: The file ----------------------------install/install.php cannot be decoded
in Unknown on line
then please install the latest version of the ionCube Loader.
If you are the administrator of this site
by this version of the ionCube Loader.
لطفا راهنمایی نمایید
سلام
ظاهرا نسخه لودر ioncube شما مشکلی دارد ioncube سرور را آپدیت و مجددا چک کنید

pandsoft

عضو تایید شده
کاربر انجمن
با تشکر
نسخه 6 رو نصب کردم ولی در مرحله 4 که اطلاعات مدیر را وارد و ادامه را می زنم بعد از چند دقیقه ارور زیر را میده
لطفا راهنمایی نمایید
Internal Server Error
The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

farid

مدیر کل انجمن
عضو کادر مدیریت
مدیر کل انجمن
وب سایت
faraso.org
با تشکر
نسخه 6 رو نصب کردم ولی در مرحله 4 که اطلاعات مدیر را وارد و ادامه را می زنم بعد از چند دقیقه ارور زیر را میده
لطفا راهنمایی نمایید
Internal Server Error
The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.
خطای internal server error مرتبط با وب سرور شما است لاگ های وب سرور را بررسی کنید در اون علت خطا باید مشخص باشد

pandsoft

عضو تایید شده
کاربر انجمن
در نصب ماژول ریز نمایندگی irnic و فارسی ساز فراسو مشکل latest version of the ionCube Loader دارم
هاست من اشتراکی هستش و ورژن ionCube PHP Loade در هاست v4.4.3

چکار باید کرد سرویس دهنده هم آپدیت نمی کنه

راه حلی نداره ؟

farid

مدیر کل انجمن
عضو کادر مدیریت
مدیر کل انجمن
وب سایت
faraso.org
در نصب ماژول ریز نمایندگی irnic و فارسی ساز فراسو مشکل latest version of the ionCube Loader دارم
هاست من اشتراکی هستش و ورژن ionCube PHP Loade در هاست v4.4.3

چکار باید کرد سرویس دهنده هم آپدیت نمی کنه

راه حلی نداره ؟
سلام
خود whmcs 7 هم نیاز به Ioncube 5 به بعد دارد اگر چنین سرویس دهند ه ای دارید که لزوم آپدیت بودن انکودر برای اجرای نرم افزار های جدید را درک نمی کند
بهتر است اقدام به تغییر آن کنید!

pandsoft

عضو تایید شده
کاربر انجمن
بالاخره ورژن رو آپدیت کردن دستشون درد نکنه ولی حالا از ورژن PHP ارور گرفته
ورژن هاست من PHP Version 5.3.29
باید حتما آپدیت بشه راه حلی دیگه ای نداره ؟

Fatal error:
The file /------/persian_pack/clientlang.php was encoded with the PHP 5.6 ionCube Encoder and requires PHP 5.6 to be installed. in Unknown on line 0

farid

مدیر کل انجمن
عضو کادر مدیریت
مدیر کل انجمن
وب سایت
faraso.org
بالاخره ورژن رو آپدیت کردن دستشون درد نکنه ولی حالا از ورژن PHP ارور گرفته
ورژن هاست من PHP Version 5.3.29
باید حتما آپدیت بشه راه حلی دیگه ای نداره ؟

Fatal error:
The file /------/persian_pack/clientlang.php was encoded with the PHP 5.6 ionCube Encoder and requires PHP 5.6 to be installed. in Unknown on line 0
سلام
فایل های جدید فقط با php 5.6 به بعد کد می شود دلیلش هم این است که اگر بخواید php 7 پشتیبانی بشه باید حتما با php 5.6 به بعد کد بشه
اغلب هاست های Mutilpe ورژن php ارائه می کنند که امکان تغییر ورژن دلخواه را به شما میده
توجه کنید php 5.6 به قبل discontinue شده است و روی سیستم های جدید فقط 5.6 به بعد پشتیبانی خواهد شد

nightfox

عضو تایید شده
کاربر انجمن
Subirnic
Module Dead, Please Contact Support.
support@faraso.org
سلام من ماژول دامین ریستو فراسو رو نصب کردم ولی این پیام رو دریافت میکنم

farid

مدیر کل انجمن
عضو کادر مدیریت
مدیر کل انجمن
وب سایت
faraso.org
Subirnic
Module Dead, Please Contact Support.
support@faraso.org
سلام من ماژول دامین ریستو فراسو رو نصب کردم ولی این پیام رو دریافت میکنم
این مورد رو از سیستم پشتیبانی خود فراسو پیگیری کنید دسترسی بدید در سیستم پشتیبانی کارشناس ها چک می کنند براتون

pythonsoft

عضو تایید شده
کاربر انجمن
سلام دوستان
ماله من این ارور رو میده

exception 'Whoops\Exception\ErrorException' with message 'Call to undefined method ::getBanner()' in /home/pythonsoft/public_html/host/vendor/whmcs/whmcs-foundation/lib/ClientArea.php:0
Stack trace:
#0 /home/pythonsoft/public_html/host/vendor/whmcs/whmcs-foundation/lib/Utility/Error/Run.php(0): WHMCS\Utility\Error\Run->handleError(1, 'Call to undefin...', '/home/pythonsof...', 0)
#1 [internal function]: WHMCS\Utility\Error\Run->handleShutdown()
#2 {main}

چیکار کنم؟

farid

مدیر کل انجمن
عضو کادر مدیریت
مدیر کل انجمن
وب سایت
faraso.org
سلام دوستان
ماله من این ارور رو میده

exception 'Whoops\Exception\ErrorException' with message 'Call to undefined method ::getBanner()' in /home/pythonsoft/public_html/host/vendor/whmcs/whmcs-foundation/lib/ClientArea.php:0
Stack trace:
#0 /home/pythonsoft/public_html/host/vendor/whmcs/whmcs-foundation/lib/Utility/Error/Run.php(0): WHMCS\Utility\Error\Run->handleError(1, 'Call to undefin...', '/home/pythonsof...', 0)
#1 [internal function]: WHMCS\Utility\Error\Run->handleShutdown()
#2 {main}

چیکار کنم؟
سلام
به نظر فایل های core خود whmcs شما مشکل دارد به نظر باید یکبار دیگر خود whmcs را آپلود کنید
یا شاید ارتقا ناقص دادید اینطور شده اگر ارتقا بوده بهتر است بکاپ برگردونید دوباره ارتقا بدید

بالا