farshid

مدیر کل انجمن
عضو کادر مدیریت
مدیر کل انجمن
با سلام
بسیاری از دوستان در موقع نصب وب سایت پنل با مشکلاتی همچون نحوه انتخاب میل سرور و... دارند که در اینجا لیست برخی از نرم افزار های جانبی که وب سایت پنل را تکمیل می کنند معرفی می کنیم :

1. میل سرور
به عنوان میل سرور شما می توانید از میل سرور Mailenable نسخه رایگان استفاده کنید این میل سرور به شما و مشترکین شما امکان وب میل و مدیریت آسان میل سرور خود را می دهد و در نسخه رایگان تنها محدودیت آن عدم استفاده از فایل های ضمیمه یا Attachments هست.
ضمن اینکه اگر نیاز به استفاده از میل سرورهای دیگر و بدون محدودیت را دارید می توانید از hMailserver و Roundcube به عنوان وب میل استفاده کنید، که آموزش آن را به زودی در انجمن قرار خواهیم داد.

2. FTP Server
به عنوان FTP سرور شما می توانید از خیلی از FTP سرورهایی نظیر Filezilla , Gene6 , Serv-U استفاده کنید که توصیه ما به شما استفاده از FTP سرور مخصوص ویندوز یعنی MS-FTP هست.

3. DNS Server
به عنوان DNS سرور شما می توانید از لیست زیر استفاده کنید:
Simple DNS Plus
ISC BIND DNS Server
Nettica DNS Service

که به دلیل راحتی کار و آشناییت عموم به DNS سرور مایکروسافت ما به شما استفاده از MS-DNS را توصیه می کنیم.

در موارد دیتابیس سرور هم که می توانید از لیست زیر استفاده کنید :
Microsoft SQL Server 2012 any edition
Microsoft SQL Server 2008 R2 any edition
Microsoft SQL Server 2008 any edition
MySQL Server of 4.0.x, 4.1.x and 5.x versions (through 5.5.8)
Microsoft Access 2000

موفق باشید

آخرین ویرایش توسط مدیر:

amin

عضو تایید شده
کاربر انجمن
با تشکر از شما
فکر میکنم اکثر مواردی که نوشتید در مورد سرور های ویندوزی بود. میشه در مورد سرور های لینوکسی هم نظر خودتون رو بگید.

amin

عضو تایید شده
کاربر انجمن
با تشکر از شما
فکر میکنم اکثر مواردی که نوشتید در مورد سرور های ویندوزی بود. میشه در مورد سرور های لینوکسی هم نظر خودتون رو بگید.
ببخشید فکر کردم کلی دارید صحبت می کنید و حواسم به وب سایت پنل نبود

بالا